MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE

ROSKOSZ: godz. 8:30
HRUD: godz. 10:00 i 12:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE

godz. 17:00 (w okresie zimowym)
godz. 18:00 (w okresie letnim)

SPOWIEDŹ
codziennie przed Mszą Świętą

NABOŻEŃSTWA

Nabożeństwa z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty miesiąca
odprawiane są po Mszy Świętej.

Miesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu w pierwszą niedzielę miesiąca  po Mszy Świętej o godz. 10.00.

Nabożeństwo majowe i czerwcowe o godz. 18.00 .

Nabożeństwo październikowe o godz. 17.00.

Wypominki za zmarłych przez oktawę Wszystkich Świętych
i w pierwsze niedzielę miesiąca.

XXIX Niedziela Zwykła    18 października 2020r.

Przeżywamy XXIX niedzielę zwykłą.Dziś .gościmy przedstawiciela WSD – ofiary składane na tacę  przeznaczone są na seminarium.

W środę i piątek spotkania dla młodzieży przed bierzmowaniem. W sobote po różańcu Ks. Bp.G. Suchodolski udzieli  grupie młodzieży sakramentu bierzmowania..

Trwa październik. Nabożeństwo Różańcowe o 17,00 po nim Msza św.

Na ołtarzach bocznych wyłożone są kartki wypominkowe. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych..

Proszę o przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych.

poniedziałek 19 października godz.17.00 – +Halinę i Władysława Stańczuków..

• wtorek 20 października godz.17,00 – +Edwarda, Czesława, Tadeusza, z r. Zdunków, Melaniuków i Głąbów.
  • środa 21 października godz. 17,00 – + Stefana, Annę zm. z r. Chwedoruków i Mirończuków..
  • czwartek 22 października  godz. 17,00 –  + Wiesława, Leontynę, Franciszka, Andrzeja, Stanisłąwa, Małgorzatę, Piotra Omelaniuka, zm. z r. Maksymowiczów, Bechtów, Podskoków, Mochnaczów i Bartoszuków.
  • piątek 23 października.godz. 17.00 -+Franciszkę, Jana, Janinę, Józefa, Bernadetę, Stanisława, Krystynę, Dariusza, zm. z r. Szuckich i Łukijańczuków.
  • sobota 234 października godz. 17.00- BIERZMOWANIE.
  •   niedziela 18 października godz. 8.30  –       of.Stasiuk
  • godz. 10,00 – za parafian.
  •  godz. 12,00 -dzięk. błag. w 24 r. ślubu Beaty i Mariusza Wawrzyniuków..
@